9 19 FEBRUARI1925 of te doen opnemen en zoo noodig onderhoud en herstelling te gelasten. Art. !3. Het Bestuur is verplicht Burgemeester en Wethou- ders alle gevraagde inlichtingen betreffende de Ver- eeniging of Stichting en betreffende de in exploitatie zijnde woningen in den ruimsten zin te verschaffen en hun, of aan een door hen aangewezen ambtenaar, zoo dikwijls zij dat noodig oordeelen, toe te laten, inzage, afschriften en uittreksels te nemen van de boe- ken betreffende de financieele administratie der Ver- eeniging of Stichting, dan wel, indien Burgemeester en Wethouders dit wenscheiijk oordeelen, hen de boeken en bescheiden te doen toekomen. Voorts zullen de aanwijzingen moeten worden op- gevolgd, welke door Burgemeester en Wethouders îen aanzien van hunne boekhoudingen worden verstrekt. Aan Burgemeester en Wethouders zal mededeeling moeten worden gedaan van namen en adressen der Bestuursleden,benevens de onderlinge functieverdeeling, terwijl eventueele veranderingen daarin ter kennis van dat College moeten worden gebracht. Art. 14. De woningen zullen voor niet langer dan één jaar mogen worden verhuurd en de verhuring zal uitslui tend mogen geschieden aan hen, die ingezetenen zijn dezer gemeente of aan hcn, die hun vasten werkkring binnen deze gemeente hebben. Op voorstel van het Bestuur kan hiervan in bijzon- dere gevallen door Burgemeester en Wethouders af- wijking worden verleend. Art. 15. De huur zal als regel ongeveer 1/7 bedragen van het inkomen van het hoofd van het gezin plus de helft van het inkomen der overige gezinsleden, met dien verstande, dat de minimum-huur door Burgemees- ter en Wethouders wordt bepaald, terwijl ook de minimum huurbedragen voor de verschillende soorten

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 15