9 19 FEBRUAR!1925 Art. 17. In alle huurcontracten zal eene bepaling^ moeten worden opgenomen, waarbij de(n) huurster(der) ver- boden wordt om zonder schriftelijke toestemming van het Bestuur het gehuurde geheel of gedeeltelijk aan anderen 1e verhuren of in gebruik af te staan of vvel kostgangers of betalende loge's bij zich te laten in- wonen. De in het vorig lid vereischte toestemming mag door het Bestuur slechts worden verleend ten behoeve van inwoning van menschen, die hun beroep binnen deze gemeente uitoefenen en/of reeds langer dan twee jaren alhier woonachtig zijn. Hiervan mag slechts in bijzondere gevallen en dan onder goedkeuring van Burgcmeester en Wethouders worden afgeweken. Voor het verleenen van deze toestemming zal eene hoogere huur mogen worden gevorderd. Wanneer Burgemeester en Wethouders dit wenschen zal opgave moeten worden gedaan van de overeen- komstig het tweede lid verleende toestemmingen. Art. 18. De Vereeniging of Stichting mag geen onroerend goed verkrijgen, geen geldleeningen sluiten, geen dadingen treffen, geen rechtsgedingen voeren of be- rusten in een tegen haar ingestelde rechtsvordering, zonder toestemming van Burgemeester en Wethouders. Art. 19. De kasmiddelen zullen een door Burgemeester en Wethouders te bepalen bedrag niet mogen overschrij- den. Bedraagt het aanwezige kasgeld meer dan het bepaalde bedrag, dan zal het meerdere onmiddellijk moeten worden gestort of belegd op een door Bur- gemeester en Wethouders aan te geven wijze en plaats. Art. 20. Ingeval van niet-naleving van de voorwaarden,

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 17