9 Voorwaarden beheer en exploitatie van woningen. 19 FEBRUARI1925 Aan den Raad. Bij Uw besluit van 29 Juli 1924, no. 74 werden voorwaarden vastgesteld, waarop door ons aan wo- ningbouwvereenigingen of -Stichtingen, in beheer en expîoitatie kunnen worden gegeven woningen welke ten name van de gemeente staan. Bij Gedeputeerde Staten dezer provincie zijn tegen dat besluit enkele bedenkingen gerezen. Behalve eene redactiewijziging in art. 2 en 14 (thans 16) wordt het noodig geoordeeld in art. 6 eene bepaling op te nemen, dat in afwijking van de artt. 113 en 114 der Gemeentewet omtrent de ontvangsten en uitgaven afzonderlijke regelen worden gesteld. In art. 9, 2e lid, wenschen voorts Gedeputeerde Staten nader omschreven te zien, hoe gehandeld zal worden met een eventueel voordeelig of nadeelig saldo en ten slotte zouden zij nog willen zien opgenomen eene bepaling omtrent de inzending van eene begroo- ting van baten en lasten en omtrent regelmatige op- name van boeken en kas van die administratie. Wij geven U in overweging te voldoen aan de wenschen van Gedeputeerde Staten. Het besluit hebben wij, ten einde dit overzichtelijk te doen zijn, gewijzigd en aangevuld als bovenvermeld, opnieuw laten drukken en wij stellen U voor dit aldus vast te stellen onder intrekking van het oorspronkelijke besluit van 29 Juli 1924, no. 74. De op dit punt betrekking hebbende stukken hggen voor U ten Raadhuize ter inzage. Heemstede, 22 Januari 1925. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 9