Aankoop van een huis met erven aan den Doodweg. 28 JULI 1925. Aan den Raad. Bij raadsbesluit van 20 April 1922 werd door Uwe vergadering besloten tot aankoop van tien woningen aan"den Doodweg, waarvan inmiddels een drietal voor wegverruiming werd gesloopt, terwijl de andere per- ceelen werden aangekocht voor uitbreiding van de begraafplaats. Met het oog op dit laatste doel achten wi] het voor de gemeente van zeer groot belang ook het bezit te verkrijgen van het nog overblijvende terrein gelegen aan den Doodweg ten Westen van meergemelde wo- ningen. Voor verkrijging van een goed geheel der begraafplaats is dit bezit voor de gemeente eene noodzakelijkheid. Het terrein groot 522 M2 behoort in eigendom toe aan Mevrouw de Wed. Th. A. Adriaanse geb. Wit- teman wonende te Heemstede, terwijl de daarop staande woning met wagenloods door haar wordt verhuurd voor een bedrag van f 8,— per week. Na onderhandeling heeft de eigenaresse zich bereid verklaard dit huis met wagenloods en erven, kada- straal bekend in Sectie C no. 1147, aan deze gemeente te verkoopen voor een bedrag van f 5600. Deze koopprijs werd door ons niet onbillijk ge- oordeeld, waarom wij met de eigenares reeds een voorloopig koopcontract hebben afgesloten, dat voor U ter inzage is nedergelegd. Wij stellen U voor tot aankoop van een en ander te besluiten, door vaststelling van bijgaand ontwerp- besluit. Heemstede, 2 Juli 1925. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 1