Bestrating en rioleering van wegen. 28 JULI 1925. Aan den Raad. Door de N. V. Zaanlandsche Terrein- en Bouw- Maalschappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen gevestigd te Haarlem, Directeur de heer C. Turkenburg te Heemstede, is verzocht om door de gemeente te laten verrichten het bestraten en rioleeren van gedeel- ten van de Borneostraat, Javalaan, Celebesstraat en Timorstraat. Reeds eerder werden voor genoemde Maatschappij gedeelten van wegen in deze omgeving door de ge- meente in orde gebracht en wij achten het gewenscht dat ook thans weer de bestrating en rioleering van bedoelde weggedeelten door de gemeente zal geschie- den. Ook de Commissie voor Openbare Werken kan zich er mede vereenigen, dat dit werk door de ge- meente wordt uitgevoerd. Volgens opgaaf van den Gemeente-Opzichter zullen de kosten van dit werk met inbegrip van onderhoud ongeveer f 42.000. bedragen, waaronder is begrepen een bedrag van f 7000.voor aanleg van trottoirs. Onder dit bedrag is evenwel niet begrepen een even- tueel te kort aan zand, dat door genoemde Maatschappij moet worden bijgeleverd. De Directeur van genoemde Maatschappij kan zich vereenigen met dezen prijs en met de betaling van dit bedrag, alsmede met de voorwaarde omtrent bijlevering van eventueel te kort aan zand. Tevens kan hij goed- vinden, dat de overdracht der te bestraten wegen zal plaats hebben voor 1 januari 1926. Met genoemde Maatschappij hebben wij eene voor- Ioopige overeenkomst aangegaan betreffende betaling van genoemde kosten. Ingeval wordt besloten tot aankoop van de terreinen ten Zuiden van de Javalaan, waaromtrent U een voor- stel ter vaststelling wordt aangeboden, achten wij het gewenscht, dat gelijkertijd wordt vastgelegd, dat ook de bestrating en rioleering door de gemeente zal ge- schieden van de geprojecteerde wegen nos. 334, 479 en 480 op de terreinen der Maatschappij.

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 23