5 Verkoop grond van terrein „Rozenburg" en „Valkenhurg" 21 JANUARI 1926. Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede fe deelen, lo. dat de heer J. van der Po!, te Heemstede, wenscht te koopen voor zich of zijn nader te noemen meester vier en dertig perceelen bouwterrein, te zamen groot ongeveer 6407 M2, alles gelégen ten noorden van de Zand/\oortschelaan op terrein „Rozenburg" 2o. dat de heer H. Brouwer te Heemstede, wenscht te koopen voor zich of zijn nader te noemen meester veertig perceelen bouwterrein, te zamen groot ongeveer 1 1400 M2. alles gelegen ten noorden van de Zand- voortschelaan op terrein „Rozenburg"; 3o. dat de heer A. Mooldijk, te Heemstede, wenscht te koopen voor zich of zijn nader te noemen meester twee perceelen bouwterrein, te zamen groot ongeveer 671 M2. gelegen aan de Herfstlaan op Valkenburg en 4o. dat de heer Chr. van den Heuvel te Haarlemmer- meer wenscht te koopen één perceel bouwterrein, groot ongeveer syo M2. gelegen aan den noordoost- hoek van de Heemsteedsche Dreef en de Nic. Beets- straat op Valkenburg. De onder lo. en 3o. genoemde heeren hebben zich bereid verklaard te betalen een som van respectievelijk f 44 500,— en f 4600,terwijl de onder 2o. en 4©. genoemde heeren willen betalen een prijs van respec- tievelijk f 6,en f 8,per M2. De Commissie voor het Grondbedrijf kan zich met deze prijzen vereenigen en daar ook ons College daarmede accoord kan gaan, hebben wij met genoemde heeren voorloopige koopakten afgesloten, welke voor U ten Raadhuize ter inzage liggen. Indien ook Uwe vergadering deze verkoopen kan goedkeuren, verzoeken wij U bijgevoegd ontwerp- besluit vast te stellen Heemstede, 14 Januari 1926. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 10