8 Borgstelling voor de R. K. Middenstands- woningbouw- vereeniging „Het Oude Posthuis". 21 JANUARI 1926. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT A. Burgemeester en Wethouders te machtigen 1. De gemeente Heemstede tot uiterlijk 23 Uecem- ber 1937onder afstand van de rechten van uitwin- ning en schuldsplitsing en verder van alle voorrechten en exceptiën bij de wet aan borgen toegekend of nog toe te kennen, borg te stellen ten behoeve van a. het Weduwen- en Weezenfonds van Europeesche Burgerlijke Ambtenaren in Nederlandsch Indië geves- tigd te 'sGravenhage en b. den heer Mattheus Zandbergen, zonder beroep, Leidschestraat 7 te Hillegom, voor de behoorlijke voldoening van al hetgeen deze uit welken hoofde ook, nu of later terzake van de bij dit besluit behoorende ontwerp-overeenkomsten tot het aangaan van hypothecaire geldleeningen groot respectievelijk Eenhonderd vijf en veertig duizend gulden en Vijf en twintig duizend gulden van de schuldenares, de vereeniging Roomsch Katholieke Middenstandswoningbouwvereeniging „Het Oude Post- huis" gevestigd te Heemstede te vorderen mocht hebben onder uitsluiting van een beroep op schuld- vergelijking 2. Om in de redactie van de ontwerp-hypotheek- akten, bedoeld sub. 1, wijziging te brengen, wanneer dit wenschelijk mocht blijken ©f wel door hoogere Colleges noodig mocht worden geacht. B. Te bepalen dat de leden der genoemde vereeniging zich allen persoonlijk en hoofdelijk tegenover de gemeente borg zullen moeten stellen voor de nakoming van alle door „Het Oude Posthuis" door het sluiten van boven- genoemde hypothecaire geldleeningen op zich te nemen

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 17