9 Heffing Inkomstenbelasting (H.O.) door eigen administratie 21 JANUARI 1926. Aan Hare Majesteit de Koningin der Nederlanden. Mevrouw, Geeft met verschuldigden eerbied te kennen, de Raad der Gemeente Heemstede, dat krachtens Uwe mach- tiging van löjuli 1921, no. 16, aan onze gemeente de bevoegdheid werd verleend om op den voet van paragraaf III der Wet van 30 December 1920 (Staats- blad 923) tot 1 Mei 1926 de plaatselijke belasting naar het inkomen door de eigen administratie te doen heffen dat sedert het geven van deze machtiging, in de omstandigheden, die tot het verleenen daarvan hebben geleid, nagenoeg geen wijzigirigen zijn gekomen dat het voortdurend gewaardeerd wordt te allen tijde de beschikking te hebben over gegevens betrek- king hebbende op het belastbaar inkomen van de ingezeter.en en dat het bij aanslagen in andere plaat- selijke belastingen en bij andere huishoudelijke aan- gelegenheden van onberekenbaar nut bleek, dat het gemeentebestuur over de gegevens inzake het inkomen van elk dier ingezetenen kon beschikken dat er tegen de heffing van de plaatselijke inkom- stenbelasting door eigen administratie in de laatste vijf jaren geen enkel bezwaar is ingebracht Redenen, waarom Uwe Majesteit beleefd wordt verzocht aan deze gemeente bevoegdheid te verleenen om wederom voor een periode van vijf jaren de plaatselijke inkomstenbelasting door eigen administratie te doen heffen. 't Welk doende De Raad der Gemeente Heemstede De Secretaris, De Voorzitter, Behoort bij de notulen van den Raad der Gemeente Heemstede, van den 21 Januari 1926. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 19