13 Aanleg gedeelte van de Van 't Hoffstraat gelegen ten Noorden van de Pijlslaan. 25 FEBRUARI 1926. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT: Burgemeester en Wethouders te maclitigen 1. tot aanvaarding kosteloos en om niet voor de gemeente van een strook grond ter lengte van onge- veer 210 Meter en ter breedte van gemiddeld 10 Meter, zijnde het voor weg geprojecteerde gedeelte op het uitbreidingsplan aangegeven als straat no. 158 genaamd Van 't lioffstraat, over het terrein kadastraal bekend gemeente Heemstede Sectie B no. 3452, in eigendom toebehoorende aan Mej. A. Peper, Schouw- tjeslaan 34 te Heemstede en anderen, met ontvangst van f 17.000 bestemd voor straataanleg op die strook 2. tot aanvaarding kosteloos en om niet voor de gemeente van de verschillende eigenaren van a. het Noordelijk gedeelte van de geprojecteerde straat no. 314 ter breedte van ongeveer 3U Meter en t'. r lengte van ongeveer 25 Meter, loopende in Weste- lijke richting b. het Zuidelijk gedeelte van de geprojecteerde straat no. 482 ter breedte van ongeveer 4 Meter en ter lengte van ongeveer 30 Meter, ioopende in Weste- lijke richting en c. het gedeelte van de geprojecteerde straat no. 316 ter breedte van 8 Meter en ter lengte van onge- veer 30 Meter, loopende in Westelijke richting alles voor zoover deze gedeelten op het uitbreidingsplan zijn aangegeven over bovengenoemd terrein kadastraal bekend Sectie B no. 345^ en 1253; 3. om in de kadastrale aanduiding van den over te nemen grond en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze overname zal ge- schieden, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij noodig zullen oordeelen, of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht 4 Burgemeester en Wethouders het noodige cre- diet te verleenen voor de uitvoering van bedoelden straataanleg en tot vaststelling van die voorwaarden, welke hun in verband met de uitvoering wenschelijk voorkomen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 25 Februari 1926. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 5