M 25 FEBRUARI 1926. Aanleg gedeelte van de Van 't Hoffstraat gelegen ten Noorden van de Pijlslaan. Aan den Raad. Door den heer A. J. Peper, makelaar, wonende Schouwtjeslaan 34 te Heemstede, is namens de ver- schillende eigenaren, verzocht om van gemeentewege over te gaan tot aanleg van een gedeelte van de Van 't Hoffstraat ter lengte van ongeveer 210 Meter over het kadastrale perceel Sectie B no. 3452 in Noordelijke richting in aansluiting aan de bestaande bestrating in de Van 't Hoffstraat Deze bestrating is overeenkom- stig het raadsbesluit van 18 Juni 1925, no. 52, van gemeentewege aangebracht tot aan de geprojecteerde straat no. 314, terwijl het in de bedoeling ligt van aanvrager om de Van 't Hoffstraat nu te verlengen tot aan de sloot van het kadastrale perceel Sectie B no. 1917, zooals op een voor U ten Raadhuize ter inzage liggende teekening is aangegeven. Adressant heeft zich mede namens de verschillende eigenaren van dezen grond bereid verklaard dit voor wegenaanleg bedoelde gedeelte kosteloos en'om niet in eigendom aan de gemeente Heemstede over te dragen met bijbetaling van een bedrag van f 17.000, mits door de gemeente voor straataanleg met daaraan verbonden werkzaamheden wordt zorg gedragen. Wij hebben over dit verzoek het advies ingewonnen van den Gemeente-Opzichter, die van meening is, dat geen bezwaren bestaan tegen aanvaarding van boven- genoemde eigendommen met bijbetaling van f 17.000 bestemd voor straataanleg. Dit bedrag, waaronder ongeveer f 1500 is begrepen voor kosten van het eerste onderhoud, wordt in verband met de opgedane ervaring bij den aanleg van bovengenoemd gedeelte van dezen weg, voldoende geacht en komt daarmede overeen, wat den prijs per M2 betreft. Waar in bovenvermeld bedrag van f 17.000 niet is begrepen eenigerlei werk, dat zou nioeten geschieden zooals volgens voorschrift van den Veenpoider, komt het ons wenschelijk voor deze kosten door aanvrager afzonderlijk te laten betalen en te bepalen, dat zoowel de kosten wegens de aanvrage als die, welke ver- bonden zijn aan en voortvloeien uit de vergunning

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 7