13 25 FEBRUARI 1926. tot demping van slooten, veranderen van waterloopen of dergelijke, niet komen voor rekening der gemeente Heemstede. De betaling van het genoemde bedrag van f 17.000 zal moeten geschieden binnen 14 dagen nadat het desbetreffende raadsbesluit door Oedeputeerde Staten zal zijn goedgekeurd, terwijl de overdracht van het terrein binnen een maand na die goedkeuring zal moeten plaats hebben. Voorts zal bij de overdracht van den grond bestemd voor aanleg van de Van 't Hoffstraat tevens kosteloos en om niet aan de gemeente moeten worden overge- dragen het Noordelijk gedeelte van de geprojecteerde straat no. 314 ter breedte van 3L4 Meter en ter lengte van ongeveer 25 Meter, het Zuidelijk gedeelte van de geprojecteerde straat no. 482, ter breedte van 4 Meter en ter lengte van ongeveer 30 Meter, alsmede het gedeelte van de geprojecteerde straat no. 316 ter breedte van 8 Meter en ter Iengte van ongeveer 30 Meter, loopende alle in Westelijke richting, een en ander zooals nader op de ter inzage liggende teeke- ning in bruine kleur is aangegeven. Er bestaat geen bezwaar tegen, dat deze voor weg bestemde gedeelten, alsmede een strook van de Van 't Hoffstraat ter lengte van ongeveer 15 Meter nabij de geprojecteerde straat no. 482 en eveneens in bruine kleur aangegeven, voor- alsnog niet als straat worden aangelegd, doch voor- loopig iri huur worden afgestaan aan bewoners of eigenaars van aangelegen perceelen. De bedoeling is, dat van gemeentewege zoo spoedig mogelijk het terrein bestemd voor verlenging van de Van 't Hoffstraat zal worden opgehoogd en tot aan- leg van de rijstraat wordt overgegaan, terwijl de trot- toirs naar gelang van de bebouwing zullen worden aangebracht. In verband met het bovenstaande bieden wij U bij- gaand besluit ler vaststelling aan. Heemstede, 11 Februari 1Q26. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 8