25 MAART 1926. overeenkomstig de breedten aangegeven bij herziening XLIII van het Uitbreidingsplan, met dien verstande, dat de weg en de vaart ter plaatse op de teekening aangegeven door A met het oog op een aldaar te maken brug, eene kleine wijziging kan ondergaan, een en ander als nader zal worden aangegeven. 4. De wegen zullen moeten worden gemaakt in goede aansluiting met de aansluitende wegen in de gemeente Bloemendaal. 5. Aan de zijde van de bouwterreinen moeten de trottoirs worden afgesloten met schroten van 2,5 bij 15 cM met op afstanden van 1 M. een paaltje van 5 bij 7 c.M. lang 80 c.M. alles goed gecarbolineerd. 6. De kruinshoogte der wegen 504, 505, 506, 507 en 508 zal ten minste 60 c.M. boven N.A.P. moeten zijn, van weg 503 ten minste 50 c M. boven N.AP. De wegen 5' 3 en 505 zullen hellende moeten oploo- pen naar de te maken brug over de Houtvaart. 7. De beharding van den rijweg zal moeten ge- schieden dcor een vlaklaag van Waalvormsteen (min- sle grootte steen). Deze vlaklaag behoorlijk in- wasschen met zand. Over deze vlaklaag moet worden aangebracht een laag geklopte puin, welke na de walsing een dikte moet hebben van minstens 15 c.M. Het materiaal voor de vlak- en puinlaag moet ten minste de hardheid hebben van goed hardgrauw. Als deklaag moet worden aangebracht een laag asphal beton zijnde een machinaal mengsel van fijne basalt, zand en shelfalt, in verhouding nader door Burgemeester en Wethouders goed te keuren. Deze deklaag moet na walsing ten minste een dikte hebben van 5 c.M. Na het gereedkomen van de deklaag moet deze worden afgesmeerd bij droog weer en nadat de weg voldoende droog is, met een deklaagje van tot ten minste 350 graden verwarmde Spiamex afgedekt met schoone basaltsplit. De verschillende lagen moeten voldoende worden gewalst ter beoordeeling van den Oemeente-Opzichter met een wals ten genoegen van den Oemeente-Op- zichter en met een gewicht van ten minste 7 ton. Voor afsluiting van de rijwegen met de voetpaden zal een staande koprollaag van viakke straatklinkers waalvorm moeten worden aangebracht plus minus 9 c.M. boven den kant van den rijweg. De koplaag te zetten op een goed aangestampt zandbed. De beharding van de voetpaden zal moeten ge- schieden door een vlaklaag van Waalvormsteenen als beschreven voor de rijwegen. De vlaklaag te rollen mtt een zware handwals.

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 20