26 25 MAART 1926. Als afdeklaag zal moeten worden aangebracht een laag schoone basalt van 1 bij 2 c.M., ter dikte van 3 c.M. Deze laag na walsing en als alles goed droog is goed dekkend te overgieten met shelfalt, af te dek- ken met schoone basaltsplit en af te walsen, daarna deze laag bij droog weer af te smeren met spramex en af te dekken met schelpen. De breedte van de rijwegen en voetpaden zal nader door Burgemeester en Wethouders worden bepaald. De noodige ophoogingen der wegen en trottoirs zullen moeten geschieden met zuiver zand tên ge- noegen van Burgemeester en Wethouders op vol- doende hoogte en tot ten minste 30 c.M. buiten de buitenkanten der voetpaden en met daarnaast een talud met een voet van ten minstel^j' maal de hoogte van de ophooging. 8. De slooten, welke zich op het terrein bevinden, moeten worden gedempt en ter plaatse, waar deze slooten onder de te maken wegen komen, moeten zij worden uitgebaggerd tot op den vasten bodem. het overige gedeelte der slooten moet worden gedempt, tot op een hoogte van 10 c.M. boven het aangren- zende terrein. Eventueel door het Hoogheemraadschap van Rijn- land op te leggen voorwaarden en verplichtingen, welke in acht moeten worden genomen bij het dem- pen, komen voor rekening van ondergeteekenden ter andere zijde. Langs de Houtvaart zal een talud moeten worden gemaakt volgens nadere aanwijzing. Dit taiud moet worden bekleed met een laag zwarten grond ter dikte van 25 c.M. Voor dat met het leggen der vlaklaag mag worden begonnen, moet de zandophooging behoorlijk worden ingewaterd ten genoegen van den Gemeente-Opzichter. 9. De op de teekening aangegeven verbreeding van de Houtvaart zal moeten geschieden volgens nadere aanwijzing van Burgemeester en Wethouders met een behoorlijk talud onder water tot een diepte van 1.90 M. beneden N.A.P. Langs de Houtvaart zal een oever-voorziening moe- ten worden aangebracht ten genoegen van Burgemees- ter en Wethouders. 10. De rioleering van de aan te leggen straten zal bestaan uit eivormige cement riolen. Het leggen der riolen met toebehooren ais straatkolken met aanslui- tingen, huisaansluitingen, verbindingsputten enz. de capaciteit, de beproeving en de uitmonding of aan- sluiting aan bestaande riolen zal nader door Burge- meester en Wethouders worden geregeld.

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 21