26 25 MAART 1926. aangebracht. De aannemer zal daarbij steeds zoo goed mogelijk zijne medewerking moeten verleenen, terwijl de gemeente verplicht is de straten minstens in den- zelfden toestand op te leveren, als zij deze bij hei leggen der leidingen en buizen gevonden heeft. Voor het leggen van bedoelde leidingen en buizen zal gelegenheid moeten worden gegeven voordat de beharding wordt aangebracht. Voor aansluiting van gas-, water- en electriciteit zal door de ondergeteekenden ter andere zijde een waar- borgsom van f 1000ter, behoeve van de Oemeente Gas-, Duinwater- en Electriciteitsbedrijven moeten worden betaald in verband met de noodzakelijkheid van vooraf aanleggen van een aantal dienstleidingen noodig voor de uitvoering van het bebouwingsplan. Over deze waarborgsom zal aan ondergeteekenden ter andere zijde geen rente worden uitgekeerd. Deze waarborgsom zal door die Bedrijven aan on- dergeteekenden ter andere zijde worden terugbetaald, eventueel verminderd met de kosten der binnen vijf jaar na den aanleg gebleken noodeloos aangelegde dienstleidingen en met de rente berekend naar vijf. percent 's jaars van nog niet betaalde dienstleidingen. De terugbetaling van het restant zal eerst geschieden, nadat alle benoodigde ieidingen in gebruik zijn ge- nomen, terwijl een eventueel tekort wegens noodeloos aangelegde leidingen en wegens rente binnen een maand na opgave moet worden betaald. 17. Ondergeteekenden ter andere zijde zullen aan de gemeente Heemstede betalen als bijdrage in de eerste kosten van onderhoud een bedrag van f0.50 per M2 beharding van den rijweg en f 0.30 per M2 beharding van de trottoirs. 18. De bebouwing zal geschieden zooals bij her- ziening XLUl van het Uitbreidingsplan is bepaald. Op het geheele terrein mogen enkel eengezinswo- ningen worden gebouwd huizen met bovenwoningen worden daarop niet toegestaan. Op 10 M. afstand aan weerszijden van hoeken van straten zal de voortuinbeplanting moeten worden onderhouden beneden 1.50 M. boven deri kruin van den aangrenzenden weg. 19. Waar te dempen slooten of aan te leggen wegen grenzeit aan de te dempen slooten of aan te leggen wegen van andere eigenaren zal de gemeente slechts verplicht zijn de werken uit te voeren voor zoover dit kan geschieden zonder de rechten van anderen te schenden, maar za! zij zooveel mogeiijk bevorderen de tot standkoming der werken.

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 23