26 25 MAART 1926. 20. Door ondergeteekenden ter andere zijde zal aan de gemeente Heemstede worden betaald een be- drag van f 7500.als bijdrage in de kosten van een brug overde Houtvaarttegenoverweg no505. Ditbedrag zal moeten worden voldaan, zoodra de brug gereed is en tevens van den toegangsweg over het gemeente- terrein naar de Zandvoortschelaan de rijstraat is aan- gelegd. Van gemeentewege za! zooveel mogelijk wor- den zorg gedragen, dat deze werkzaamheden vöör 1 Januari 1927 gereed zijn. De ondergeteekenden ter andere zijde staan toe, dat zoowel voor het maken van de brug als voor het eerste onderhoud de noodige werkzaamheden in verband met den bouw en dat onderhoud van die brug, voor zoover dit noodig is, kunnen geschieden op het voor bouwterrein bestemde terrein gelegen ten Zuidenoosten van de te maken brug. Desgewenscht zal de tuinafsluiting van dit bouwperceel geheel moeten aansluiten bij de te bouwen brug. 21. Voorts wordt overeengekomen, dat de niet nauwkeurig omschreven werken of meerdere werken, welke uiteraard behooren te geschieden, onder goed- keuring van Buigemeester en Wethouders zullen moeten worden uiïgevoerd. 22. Door de ondergeteekenden ter andere zijde zal aan de gemeente Heemstede worden betaald Een bedrag van f 5000.bij het teekenen der notarieele akte van overdracht. En verder binnen 8 dagen na aanschrijving door Burgemeester en Wethouders der gemeente Heemstede: 1/5 deel der aanbestedingssom, verminderd met genoemd bedrag van f 5000.zoodra het werk is gegund, 2/5 deel der aanbestedingssom als het werk voor 2/5 voltooid is, en de rest van de aanbestedingssom als het werk voor 4/5 deel voltooid is, een en ander ter beoordeeling van Burgemeester en Wethouders. De overige uit deze voorloopige akt'e voortvloeiende kosten. zooals o.a. vergoeding aan Rijnland voor het dempen van slooten zullen door de ondergeteekenden ter andere zijde worden betaald, zoodra deze tot het juiste bedrag bekend zijn en binnen een door Burge- meester en Wefhouders vast te stellen termijn. y? Tot zekerheid van de betalingen vefklaren de Hee- FfeH—D. M. Klljzing, notaris en D. Bijleveld, particu- lier, betëen- wonende te Haarlem, zich heofdclijk als Jp^>. borgee aansprakelijk te stellen, onder afstand van alle voorrechten van uitwinning en schuldsplitsing bij de mam

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 24