Ontheffing artikel 15ter der Bouw- en Woningverorde- ning voor den bouw van 2 huizen aan de Kerklaan. 25 MAART 1926. De Raad der Gemeente Heemstede Oezien een verzoek van de Gebroeders J. H. H. en P. J. J. van den Putten, aannemers te Heemstede, om ontheffing te verleenen van art. 15ter der Bouw- en Woningverordening voor het bouwen van een dubbele villa op een terrein aan de Noordzijde van de Kerklaan, kadastraal bekend Sectie A no. 1745 volgens het door hen ingediende plan Overwegende, dat volgens genoemd artikel der Bouw- en Woningverordening een minimum afstand van 3 Meter moet worden aangehouden van zijgevel tot zijwaartsche erfafscheiding, terwijl deze afstand volgens het ingediende plan aan de westzijde 1.80 Meter bedraagt en aan de Oostzijde 1 Meter; Overwegende, dat voor de bebouwing van dit ter- rein reeds plannen waren ontworpen, die een geheel vormden voor dat genoemd artikel der Bouw- en Woningverordening in werking was getreden dat blijkens advies van den heer Jos. Th. J. Cuypers de voorgenomen bouw eene architectonisch aanbeve- lenswaardige oplossing is en hierdoor een goed pas- send geheel wordt verkregen Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders, om het verzoek in te willigen BESLUIT: aan de Gebroeders J. H. H. en P. J. J. van den Putten voornoemd, de gevraagde ontheffing te ver- leenen onder nader door Burgemeester en Wethouders te stellen voorwaarden. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 25 Maart 1926. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 45