35 Ontheffing herziening XXXV van het Uitbreidingsplan voor bouw aan de Van Merlenlaan. 25 MAART 1926. De Raad der Qemeente Heemstede Gezien een verzoek van J. C. Oirks, Overbosch- straat 3 te Heemstede, om ontheffing te verleenen van het bepaalde in de voorwaardeii van Herziening XXXV van het Uitbreidingsplan voor het bouwen van een villa aan de Van Merlenlaan, kadastraal bekend Sectie B no. 3371 volgens het ingediende plan Overwegende, dat volgens de beschrijving behoo- rende bij het Uitbreidingsplan voor dit gedeelte aan de Van Merlenlaan op minstens 8 Meter uit de schei ding van den weg moet worden gebouwd, terwijl dit op minstens 4 Meter uit de terreingrenzen moet ge- schieden dat volgens het door adressant ingediende plan aan het liuis een erker zal worden gebouwd van 1 ig M. diepte, terwijl de ruimte tusschen het te bouwen per- ceel en de westelijke erfafscheiding 3l4 Meter bedraagt dat het de bedoeling is van adressant om genoem- c'en erker buiten dezen bepaalden afstand van 8 Meter te doen uitsteken dat in verband met de verkaveling van dit terrein tegen het verleenen van ontheffing tot3L; Meter open ruimte tusschen de aangrenzende westelijke erfafschei- ding geen bezwaar bestaat, omdat het eerstvolgend perceel volgens raadsbesluit van 18 September 1924, no. 83, op een afstand van ten minste 10 Meter uit de grens van dit terrein moet worden gebouwd waar- door een voldoende ruimte wordt verkregen dat tegen het naar voren brengen van den erker evenwel bezwaar moet worden gemaakt in verband met de geheele bebouwing van dezen weg BESLUIT le. aan den heer J. C. Dirks, voornoemd, de ge- vraagde ontheffing voor de zijwaartsche erfafscheiding te verleenen onder nader door Burgemeester en Wet- houders te stellen voorwaarden 2e. de gevraagde ontheffing voor den bouw van een erker te weigeren. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 25 Maart 1926. De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 47