36 Ontheffing herziening XXXVIII van het Uitbrei- dingsplan voor bouw aan de Koediefslaan hoek Van Slingelandtlaan. 25 MAART 1926. De Raad der Oemeente Heemstede Oezien een verzoek van de firma De Brnin en Jonkheid, archilecten te Heemstede, om ontheffing te verleenen van het bepaalde in de voorwaarden van Herziening XXXVIII van liet Uitbreidingsplan voor het bouwen van vier huizen op den hoek van de Koediefslaan en de Van Slingelandtlaan, kadastraal bekend Sectie B no. 3627 ged., 2Q16en 2917 volgens het ingediende plan Overwegende, dat volgens de beschrijving behoo- rende bij het Uitbreidingsplan voor dit gedeelte van de Koediefslaan op minstens 2 Meter uit de terrein- grenzen moet worden gebouwd, terwijl dit op de daaraan grenzende zijstraat naast de hoekblokken van 4 huizen op minstens 3 Meter uit de terreingrenzen moet geschieden Overwegende, dat voor de bebouwing van het hoek- terrein aan de Koediefslaan en de Van Slingelandtlaan door genoemde firma een bebouwingsplan isontwor- pen, dat in deze omgeving zeer goed zal voldoen maar waardoor voor het perceel aan de Koediefslaan slechts 1 Meter uit de terreingrenzen zal worden ge- bouwd, terwijl deze ruimte aan de Van Slingelandtlaan slechts 2 Meter bedraagt Overwegende, dat deze verkaveling voor dit hoek- terrein een betere open bebouwing in zich sluit dan wanneer 4 huizen worden aaneen gebouwd Overwegende, dat dit project zich geheel op har- monische wijze aansluit aan de bestaande bebouwing in deze omgeving; dat blijkens advies van den heer Jos. Th. J. Cuypers de voorgenomen bouw eene architectonisch aanbeve- lenswaardige oplossing is Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders, om het verzoek in te willigen aan de firma De Bruin en Jonkheid voornoemd, de gevraagde ontheffing te verieenen onder nader door Burgemeester en Wethouders te stellen voorwaarden. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 25 Maart 1926. De Secretaris, De Voorzitter, BESLUIT

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 49