38 25 MAART 1926. 3. De Gemeente verbindt zich over te dragen aan den Concessionaris een gedeelte van een dubbel bouwterrein aan de westzijde van de Zandvoorter Allee grenzende aan diens terreinen tegen een prijs van f 10.per M2 met een minimum van f 4000. als de benoodigde strook kleiner is dan 400 M2 4. De Concessionaris verbindt zich bovendien te betalen aan de gemeente een bedrag van f 3000.—, indien de rijstraat van de Zandvoorter Allee als bitu- menweg wordt aangelegd. 5. De overdracht bedoeld sub 1, 2 en 3 zal ge- schieden binnen een maand na goedkeuring door Gedeputeerde Staten eventueel door H.M. de Koningin van het betrekkelijke raadsbesluit. 6. De bebouwing wordt, onverminderd het be- paalde bij de toelichtende omschrijving van herziening 42 van het Uitbreidingsplan als volgt geregeld Op het geheele terrein mogen enkel eengezinsw©- ningen worden gebouwd huizen met bovenwoningen worden daarop niet toegestaan. Op 10 M. afstand aan weerszijden van hoeken van straten zal de voortuinbeplanting moeten worden on- derhouden beneden 1.50 M boven de kruin van den aangrenzenden weg. 7. Waar te dempen slooten of aan te leggen wegen grenzen aan te dempen slooten of aan te leggen wegen van andere eigenaren zal de gemeente slechts verplicht zijn de werken uit te voeren voor zoover dit kan geschieden zonder de rechten van anderen te schen- den, maar zal zij zooveel mogelijk bevorderen de tot standkoming der werken. 8. De wegenaanleg zal geschieden met klinkerbe- strating voor de rijstraten en met trottoirs van tegels of bitumenverharding. 9. Door den Concessionaris zal de betaling aan de Gemeente als volgt geschieden De prijs van den grond aan de Zandvoorter Allee benevens een bedrag van f 19 200 bij het teekenen der notarieele akte van overdracht. Verder binnen acht dagen na aanschrijving door Burgemeester en Wethouders telkens een bedrag van f 19.200.nadat te hunner beoordeeling respectievelijk 1/5, 2/5, 3/5 en 4/5 van het werk voltooid is en een bedrag van f 3000zoodra met den aanleg van de rijstraat van de Zandvoorter Allee als bitumenweg een aanvang is gemaakt. 10 De overige uit deze voorloopige akte voort- vloeiende kosten zooals o a. vergoeding aan Rijnland voor het dempen van slooten zullen door den Con- cessionaris worden betaald, zoodra deze tot het juiste

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 58