43 Onderhandsehe verhuring van grond behoorende tot de sportterreinen aan de Spanjaardslaan. 15 APRIL 1926. Aan den Raad. Volgens hel contract gesloten met de Haarlemsche Football Club betreffende verhuur van de sportterrei- nen tusschen Spanjaardslaan, Zuiderhoutlaan en Emaus- laan heeft de gemeente zicli het recht voorbehouden dat enkele terreinen gedurende het tijdvak van 1 April tot 1 September van ieder jaar als weiland door haar- zelf in gebruik mogen worden afgestaan. Waar deze terreinen geregeld als speelveld worden gebezigd, is moeilijk vooraf te bepalen in hoeverre nog geschiktheid tot verhuur als weiland bestaat. Dit is voor een groôt deel afhankelijk van de weersge- steldheid na afloop van het speelseizoen. Het vorig jaar zijn deze terreinen onderhands ver- huurd aan een tweetal personen en nu komt het ons, na de opgedane ervaring ook met afscheidingen, wen- schelijk voor deze terreinen tevens gedurende de maanden April tot en met Augustus van ieder jaar gedurende het tijdvak, dat het contract met de Haar- lemsche Football Club loopt aan deze Vereeniging onderhands te verhuren voor een bedrag van f 125,— per jaar, welk bedrag ons alleszins billijk voorkomt en waarmede deze Vereeniging zich ook na gepleegd overleg kan vereenigen. In verband hiermede, stellen wij U voor ons machtiging te verleenen tot onderhandsche verhuring over te gaan en bieden U bijgaand ontwerp-besluit ter vaststelling aan. Heemstede, 13 April 1926. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 14