41 15 APRIL 1926. De paarse toon der wanden afgezet met enkele goud-gele biezen zal een ondergrond vormen, die in overeenstemming is met de plechtige handeling van afscheid, die hier plaats vindt. De lijkkist wordt achterom binnengebracht en op eene verhooging geplaatstdaarna wordt eerst het paarse gordijn geopend voor de verzamelde belang- stellenden in de aula, welke aan de voorzijde door de groote dubbele glazen deuren zijn binnen geko- men. Door de vensters in de aula te bezetten met eenig gekleurd glas kan aan dit interieur een stemming gegeven worden, die ook zonder eenig ander positief symbool, bevorderlijk is aan den indruk, die voor deze plaats mag worden verwacht. De dienstgebouwtjes, eveneens uitgevoerd met witte muren, worden zoo geplaatst aan den waterboord, dat zij daarin een mooie weerspiegeling vinden, terwijl onder den boog van de kleine bru.g een doorzicht wordt geopend, dat den voorbijganger landelijk en vriendelijk zal aandoen aan de straatzijde. De afsluitmuren met pijlers voor 't monumentale hek zullen een achtergrond vormen voor een bloem- partij, die tusschen de in- en uitrijpoorten een natuur- lijke geschikte plaats vindt. De kosten verbonden aan de uitvoering van deze plannen kunnen gesteld v^orden op rond f 56.000.— Wij adviseeren U tot uitvoering van deze plannen over te gaan en bieden U in verband daarmede bij- gaand besluit ter vaststelling aan. Heemstede, 1 April 1926. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS, L.S.

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 9