Aanvulling Bouw- en Woningverordening. De Raad der Gemeente Heemstede; Overwegende, dat het gewenscht is, de Bouw- en Woningverordening aan te vullen ten opzichte van het maken van afsluitingen langs de straten Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT De Bouw- en Woningverordening voor de gemeente Heemstede, vastgesteld 27 April 1905, laatstelijk ge- wijzigd 4 December 1924, no. 110, als volgt aan te vullen Aan artikel 2 wordt toegevoegd een derde lid lui- dende „Onder stoepen, schuttingen, hekken, muren of andere afsluitingen, langs de straten zijn begrepen die afsluitingen, welke zich bevinden op het terrein, dat zich uitstrekt van de straat tot vijf Meter verder dan de rooilijn". Artikel 15bis wordt gelezen als volgt Artikel 15bis. Het uiterlijk van een nieuw te maken gebouw met al wat daartoe behoort, van nieuw te maken, te ver- nieuwen of te veranderen stoepen, schuttingen, hekken, muren of andere afsluitingen Iangs de straten, als bedoeld bij artikel 2 moet zoodanig zijn, dat het naar liet oordeel van Burgemeester en Wethouders noch op .zichzelf noch in verband met de omgeving uit een oogpunt van welstand aanstoot zal geven. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd te dien aanzien bepaalde eischen te stellen en het advies van ter zake deskundigen in te winnen. Aan artikel 89 toe te voegen een derdelid luidende Bij dit artikel wordt onder bouwen begrepen het verrichten van alle werkzaamheden bij het eerste lid van artikel 2 vermeld. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 24 Juni 1926, De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 11