101 4 NOVEMBER 1926. van rond f 149.000.—Daaruit zullen dan de uitgaven worden bestreden van de volgende werken, welke wij zouden willen iaten uitvoeren onder leiding van het Hoofd van den dienst van Openbare Werken en het onder hem werkzame personeel van het bouwtoezicht. 1. het aanbrengen en maken van de bekapping met pannenbedekking en het ophalen van de schei- dingmuren 2. het in orde maken van schoorsteenkappen en het verhoogen van schoorsteenen 3. het maken van goten en afvoeren 4. het maken van vier ventilatieroosters in elke woning 5. het maken van toegangen naar de zolders met laddertjes 6. het aanbrengen van dakramen op den zoider (2 voor elk), waardoor deze geschikt wordt voor droogzoider 7. behangen van alle kamers en betengelen van de buitenmuren 8. bijwerken van muren en plafonds waar dit noodig zal blijken 9. cementen van buitenwerken (niet direct uit te voeren) 10. schilderen van buitenhoutwerken 11. teekenloon, toezicht, administratiekosten en onvoorziene uitgaven. Aan de Woningbouwvereeniging „Tninwijk" zal dan een rentedragend voorschot worden verleend tot ten hoogste genoemd bedrag van f 149.000.voor de uitvoering van bovengenoemde werken en maat- regelen ten behoeve van de vochtbestrijding en zulks cnder de voorwaarden als neergelegd in Uw besluit \an 27 November 1919, no. 91, gewijzigd 21 Mei 1920 en 25 Februari 1921 en aangevuld den löMaart 1922, met inachtneming evenwel dat de intrest van het voorschot wordt bepaald op pCt. en dat het voorschot geheel moet zijn afgelost op hetzelfde tijd- stip, waarop de laatste aflossing op het eerste voor- schot plaats heeft. Een ontwerp-besluit wordt U hierbij ter vaststelling aangeboden. De op deze voordracht betrekking hebbende stukken liggen voor U ten Raadhuize ter inzage. Heemstede, 18 October 1926. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 16