Verkoop grond van terreinen „Valkenburg en Rozenburg". 17 MAART 1927 De Raad der Oemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders met het advies der Commissie voor het Grond- bedrijf BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen 1. voor de gemeente te verkoopen op den grond- slag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de betrekkelijke voorloopige koopakte; a. aan C. H. Stoel te Heemstede, 2 perceelen bouw- terrein te zamen groot ongeveer 2400 M2, gelegen aan de Groenendaalkade, kadastraal bekend in Sectie B. no. 4255 (ged.) tegen een koopsom van f 20.000; b. aan C. D. Boudewijn te Bennebroek, 2 perceelen bouwterrein, te zamen groot or.geveer 589 M2, ge- legen aan de Westzijde der Valkenburgerlaan, kada- straal bekend in Sectie B. no. 4565 (ged.), tegen een koopsom van f 4250. c aan het Kerkbestuur van de R. K. Parochie van Onze Lieve Vrouwe Hemelvaart, gevestigd te Heem- stede, een perceel grond aan het Valkenburgerplein, ter breedte van 7 M. langs dat plein en ter diepte van ongeveer 29 M., alzoo tot een geraamde grootte van 203 M2., kadastraal bekend in Sectie B no. 4430 (ged.) tegen een koopsom van f 2000,— en d. aan G. J. de Graan, te Amsterdam, een perceel bouw terrein, groot ongeveer 800 M2., gelegen aan de Zuidzijde der Azalealaan, hoek Zandvoorter Allee, kadastraal bekend in Sectie B no. 4643 (ged.) tegen een prijs van f8per M2. 2o. om in de kadastrale aanduiding van de ver- kochte perceelen en in de redactie der bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoopen zijn ge- schied, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, a!s zij, na advies der Commissie voor het Grondbedrijf noodig zullen oordeelen of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 17 Maart 1927. De Secretaris, De Voorzitter, s\

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 56