Verhuur terrein bij Café „Landzicht". 17 MAART 1927 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen Aan Mevr. M. Werlingshoff, eigenaresse van café „Landzicht alhier woonachtig, te verhuren het terrein bij café „Landzicht groot plm. 96 M2., gelegen hoek BinnenwegKoediefslaan, kadastraal bekend Sectie A no. 1846 en wel voor den tijd van één jaar, ingaande 1 Januari 1927, tegen een jaarlijkschen huurprijs van 170,— met de bepaling, dat deze huur stilzwijgend van jaar tot jaar doorloopt, zoolang deze niet door een der partijen minstens drie maanden voor de be- eindiging van een huurjaar schriftelijk is opgezegd onder door Burgemeester en Wethouders verder te stellen bepalingen en onder de volgende bijzondere voorwaarden 1. de huursfer zal op hare kosten, ten genoegen van Burgemeester en Wefhouders, het ijzeren hekwerk Iangs het gehuurde terrein in goeden staat moeten onderhouden 2. de afscheiding Iangs het gehuurde terrein zal na het verstrijken van den huurtijd voor rekening van de huurster moeten worden opgeruimd eveneens ten genoegen van Burgemeester en Wethouders 3. op het gehuurde terrein zal door de huúrster geene beplanting of iefs anders mogen worden aan- gebracht, dan met goekkeuring van Burgemeester en Wethoudeis, zullende de huurster verplicht zijn op eerste aanschrijving van Burgemeesfer en Wethouders het in strijd daarmede aangebrachte onmiddellijk weo- te nemen 4. indien de huursfer niet behoorlijk ten genoegen van Burgemeester en Wethouders binnen den gestel- den termijn de bij deze liaar opgelegde verplichtingen nakomt, hebben Burgemeester en Wethouders onvoor- waardelijk het recht deze werken voor rekening van de huurster te doen uitvoeren. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 17 Maart 1927. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 58