Schatting voor het Grondbedrijf. 17 MAART 1927 Aan den Raad. Bij raadsbeslutt van 26 October 1922, no. 98, wer- den voor de jaren 1922 tot en met 1926 tot leden der Commissie van Taxatie voor de terreinen van het Grondbedrijf benoemd de heeren C. W. Jansen Hen- driks, D. F. de Wilde en P. G Smit. Daar dit jaar weer schatting van de bezittingen van het Grondbedrijf moet plaats hebben, moet worden overgegaan tot benoeming van leden der bovenge- noemde Commissie voor de jaren 1927 tot en met 1931. Het wil ons evenwel voorkomen, dat het niet juist is, dat in de Commissie telkens dezelfde heeren zitting hebben. In verband hiermede hebben wij de eer U voor benoeming tot leden van meergenoemde Commissie als nos. 1 aan 1e bevelen de deskundigen, die de vorige maal als nos. 2 geplaatst waren, terwijl de deskundigen, die de vorige maal zijn benoemd, nu als nos. 2 worden aanbevolen. De aanbeveling luidt dus als volgt 1. L. Evendijk. 2. C. W. Jansen Hendriks. 1. G. J. Smit Thz. 2. D. F. de Wilde. 1. A. de Maaker. 2. P. G. Smit. Tevens stellen wij U voor oit»/ evenals zulks in 1922 is geschied, de vergoeding voor de te verrichten werkzaamheden te bepalen op f 100.- per lid. Tenslotte geven wij U in overweging, door vast- stelling van bijgevoegd ontwerp- besluit, eenige regelen te stellen, welke bij de schatting moeten wor- den in acht genomen. Heemstede, 25 Januari 1927. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 9