50 Bouwen op niet voor bebouwing bestemden grond. 21 APRIL 1927 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het verzoek van het R. K. Parochiaal Arm bestuur van den H. Bavo, Berkenrode, te Heemstede, waarbij vergunning wordt verzocht tot het bouwen van een houten schuur op het aan deze instelling toebehoorend perceel grond kadastraal bekend ge- meente Heemstede, Sectie A no. 2619, waardoor zou worden ingenomen eene ruimte, waarop blijkens het Uitbreidingsplan niet gebouwd mag worden Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Burgemeester en Wethouders dezer gemeente te machtigen vergunning te verleenen aan adressanten tot het bouwen van een houten schuur op dat gedeelte van het aan deze instelling toebehoorende percecl Sectie A no. 2619, waardoor eene ruimte zal worden ingenomen langs den bij het Uitbreidingsplan ontwor- pen weg no. 74, waarop niet gebouwd mag worden, mits tevoren door hen met adressanten bij notarieele akte eene overeenkomst is aangegaan met de volgende voorwaarden 1. dat zoodra door den Raad der gemeente Heem- stede het besluit is genomen, om over het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede Sectie A no. 2619, aan te leggen en voor het openbaar verkeer open te stellen den op het plan van uitbreiding ge- projecteerden weg no 74, adressanfen verplicht zullen zijn de door of namens den op gemeld perceel krach- tens bedoelde vergunning gebouwde schuur op hunne kosten weg te ruimen voor zoover die schuur beslaat de ruimte langs gemelden weg waarop niet gebouwd mag worden en zulks binnen zes maanden na daartoe gedane aanzegging door of vanwege het Gemeente- bestuur van Heemstede

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 25