75 23 JUNI 1927 Verbreeding en verbetering Glipperweg. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen 1. onder nader door hen te stellen voorwaarden voor de gemeente te koopen a. van de Christelijke Vereeniging voor de verple- ging van lijders aan vallende ziekte gevestigd te Haar- lem, een strook grond gelegen aan de Oostzijde van den Glipperweg ter lengte van ongeveer 80 Meter en ter grootte van plus minus 180 centiaren, deel uit- makende van de kadastrale perceelen Sectie C nos. 1864 en 1898 voor een prijs van f2,— per M2 b. van den heer G. M. del Court van Krimpen en cons. 1e Wassenaar, een strook grond gelegen aan de Oostzijde van den Glipperweg in het verlengde van den onder a bedoelden grond ter lengte van ongeveer 60 Meter en ter grootte van plus minus 333 centiaren, uitmakende een gedeelte van het ka- dastrale perceel Sectie C no. 2425 eveneens voor een prijs van f 2.per M2 2. onder nader door hen te stellen voorwaarden om niet voor de gemeente te aanvaarden van de onder a genoemde Vereeniging een strook grond gelegen op den hoek van den Voorweg en den Achterweg ter grootte van plus minus 16 centiaren, deel uitmakende van het kadastrale perceel Sectie C no 1564 3. om in de kadastrale aanduiding van het ge- kochte en in de redactie van de bepalingen en voor- waarden, waaronder deze koop en aanvaarding zijn geschied, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij iroodig zullen oordeelen, of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht 4. Burgemeester en Wethouders het noodige cre- diet te verleenen, om de verbreeding en verbetering aan te brengen als op de bij dit besluit behoorende kaart is aangegeven. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 23 Juni 1927. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 15