12 Bouwen op een gedeelte grond bestemd voor vaartverbreeding. f J~j<_ 23 JUNI 1927 De Raad der Gemeente Heemstede; Gezien het verzoek van den heer Th. G. Medenblik Kerklaan Q te Heemstede, ingekomen 24 Mei 1927, waarbij vergunning wordt verzocht tot het in gebruik nemen van een gedeelte van zijn grond kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie B no. 4445, waarop een vaartverbreeding staat geprojecteerd, voor den bouw van een houten kantoor aan zijn perceel aan de Kerklaan no. 9, waardoor zou worden inge- nomen eene ruimte, waarop blijkens het Uitbreidings- plan niet gebouwd mag worden Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Burgemeesier en Wethouders dezer gemeente te machtigen vergunning te verleenen aan adressant tot het bouwen van een houten kantoorlokaal op dat ge- deelte van- het aan hem toebehoorende perceel Sectie B no. 4445, waardoor eene ruimte zal worden inge- nomen van de bij het Uitbreidingsplan ontworpen verbreede Zandvaart (372), waarop niet gebouwd mag worden, mits tevoren door hem met adressant bij notarieele akte eene overeenkomst is aangegaan met de volgende voorwaarden 1. dat zoodra door den Raad der gemeente Heem- stede het besluit is genomen, om tot verbreeding van de Zandvaart over te gaan zooals op het Uitbreidings- plan is aangegeven, adressant verplicht zal zijn het door of namens hem op gemeld perceel krachtens bedoelde vergunning gebouwde kantoorlokaal op zijn kosten weg te ruimen voor zoover dit gebouw beslaat de ruimte langs bedoelde vaart waarop niet gebouwd mag worden en zulks binnen zes maanden na daartoe gedane aanzegging door of vanwege het Gemeente- bestuur van Heemstede

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 7