102 I Ruiling van grond behoo- rende tot Valkenburg. 6 SEPTEMBER 1927 BESLUIT: De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders Gelet op art. 137 der Gemeentewet - 1 Burgemeester en Wethouders te machtigen a. voor de gemeente eene ruiling aan te gaan met den heer B. Steenweg c.s. te Amsterdam, van grond behoorende tot Valkenburg en wel in dien zin, dat aan den heer Steenweg voornoemd worden afgestaan een tweetal strooken grond, waarvan een aan de Valkenburgerstraat en een aan de Lentelaan, deel uit- makende van het kadastrale perceel Sectie B no. 4695, ter gezamenlijke oppervlakte van ongeveer 95 M2 en daarvoor in ruil wordt ontvangen van den heer B. Steenweg c.s. te Amsterdam een strook grond nabij de Valkenburgerstraat uitmakende het meest Westelijk gedeelte van het kadastrale perceel Sectie B no. 4552, ter oppervlakte van ongeveer 95 M2, een en ander zooals is aangegeven op de bij dit besluit behoorende teekening, met bepaling, dat de op deze ruiling val- lende kosten komen voor rekening van den heer B. Steenweg c.s. voornoemd b. om in de kadastrale aanduiding van de in deze ruiling begrepen perceelen en om in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze ruiling is geschied, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij noodig zullen oordeelen of wel door Gedeputeerde Staten wenschehjk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 6 September 1927. De Secretaris, De Voorzitter, - j 1 i

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 11