Aanvaarding van strooken grond aan de Raadhuisstraat. 6 SEPTEMBER 1927 De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen: lo van den heer F. C. W. Bakker 1e Amsterdam, te aanvaarden voor wegverbreeding den eigendom van een strook grond of de eventueele rechten op dien strook grond aan de Westzijde van de Raad- huisstraat, voor het huis op het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie B no 1880, ter grootte van ongeveer 7 M2, zooals op de. hierbij be- hoorende teekening is aangegeven en zooals nader is omschreven in de daarvan opgemaakte voorloopige akte 2o. van den heer M. J. Oudejans te Heemstede, te aanvaarden voor wegbreeding den eigendom van een strook grond of de eventueele rechten op dien strook grond aan de Westzijde van de Raadhuisstraat, voor het huis op het perceel kadastraal bekend ge- meente Heemstede, Sectie B no. 1879, ter grootte van ongeveer 10 M2 zooals op de hierbij behoorende teekening is aangegeven en zooals nader is omschre- ven in de daarvan opgemaakte voorloopige akte 3o. om in de kadastrale aanduiding van deze af te stane strooken grond en in de redactie der bepa- lingen en voorwaarden, waaronder deze afstand zal geschieden, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij noodig zullen oordeelen of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 6 September 1927. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 3