Verkoop grond van terrein „Valkenburg". 6 SEPTEMBER 1927 Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen lo. dat de heeren J. M. C. Doorman, bouwkundige te 4msterdam en G. Eysker, bouwkundige te Haar- lem, wenschen te koopen voor zich of hun nader te noemen meester een perceel bouwterrein, groot ongeveer 482 M2, gelegen aan de Oostzijde der Heemsteedsche Dreef nabij de Nic. Beetsstraat 2o. dat de heer C. D. Boudewijn, aannemer te Bennebroek, wenscht te koopen 4 perceelen bouw- terrein te zamen groot ongeveer 1680 M2, gelegen aan de Westzijde der Valkenburgerlaan 3o. dat de heer L. Eve.ndijk, bouwkundige te Heemstede, wenscht te koopen voor zich of zijn nader te noemen meester, een perceel bouwterrein, groot 2377 M2, gelegen aan de Westzijde der Heemsteedsche Dreef nabij het Valkenburgerpiein. De heeren Doorman en Eysker en de heer Even- dijk hebben zich bereid verklaard te betalen een koopprijs van f 8.per M2., terwij! de heer Boude- wijn bereid is te betalen een koopsom van f 11.000 De Commissie voor het Grondbedrijf kan zich met deze prijzen vereenigen en daar ook ons College daarmede accoord kan gaan, hebben wij met ge- noemde heeren voorloopige koopakten afgesloten, welke voor U ten Raachuize ter inzage liggen. Indien ook Uwe \ergadering deze verkoopen kan goedkeuren, verzoeken wij U bijgevoegd ontwerp- besluit vast te stellen. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. VAN DE POLL, L.B. Heemstede, 3 Augustus 1927. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 5