100 Verkoop grond van terrein „Valkenburg". 6 SEPTEMBER 1927 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders met het advies der Commissie voor het Grond- bedrijf Burgemeester en Wethouders te machtigen lo. voor de gemeente te verkoopen op den grond- slag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de betrekkelijke voorloopige koopakten a. aan J. M. C. Doorman, bouwkundige te Am- sterdam en G Eysker, bouwkundige te Haarlem, voor zich of hun nader te noemen meester, een per- ceel bouwterrein, groot ongeveer 482 M2, gelegen aan de Oostzijde der Heemsteedsche Dreef nabij de Nic. Beetsstraat, kadastraa! bekend in Sectie B no. 4691 (ged tegen een koopprijs van f 8,— per M2 b. aan C. D. Boudewijn, aannemer te Bennebroek, vier perceelen bouwterrein, te zamen groot ongeveer 1680 M2, gelegen aan de Westzijde der Valkenbur- gerlaan, kadastraal bekend in Sectie B no. 4811 (ged.), tegen een koopsom van f 11000.— c. aan L. Evendijk, bouwkundige te Heemstede, een perceel bouwterrein, groot 2377 M2, gelegen aan de Westzijde der Heemsteedsche Dreef nabij het Val- kenburgerplein, kadastraal bekend in Sectie B no. 448! tegen een koopprijs van f 8.per M2. 2o. om in de kadastrale aanduiding van de ver- kochte perceelen en in de redactie der bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoopen zijn ge- schied, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij na advies der Commissie voor het Grondbedrijf, noodig zullen oordeelen of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 6 September 1927. BESLUIT Hp 'ipf-rptaric De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 6