112 27 OCTOBER 1927 Ruiling van grond aan den Heerenweg. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorsfel van Burgemeester en Wethou- ders Gelet op art. 137 der Gemeenfewet BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen a. lo. voor de gemeente eene ruiling aan te gaan met den heer J. M. van Til, bloemist. wonende te Lisse, tevens President-Commissaris van de N. V. Bloembollen Maatschappij v/h H. de Graaff en Zonen gevestigd te Lisse, van grond gelegen aan de West- zijde van den Heerenweg te Heemstede, deel uitma- kende van het zoogenaamde „Witteveld" en wel in dien zin, dat aan den heer J. M. van Til voornoemd, wordt afgestaan een strook grond aan den Heerenweg, onmiddellijk grenzende aan zijn terrein, deel uitma- dende van het kadastrale perceel Sectie B rio. 3087 ter grootfe van ongeveer 25 M2 en daarvoor in ruil wordt ontvangen van den heer J. M. van Til voor- noemd een strook grond aan den Heerenweg uitma- kende het Noord Oostelijk gedeelte van het kadastrale perceel Sectie B no. 4621, ter oppervlakte van onge- veer 60 M2; 2o. voor de gemeente te verkoopen aan de N.V. Bloembollen Maatschappij v/h H. de Graaff en Zonen gevestigd te Lisse eene strook grond gelegen aan de Westzijde van den Heerenweg ten Zuiden van de onder a vermelde strook, eveneens deel uitmakende van het zoogenaamde „Witteveld" en kadastraai in Sectie B no. 3087 ter grootte van ongeveer 125 M2, een en ander zooals is aangegeven op de bij dit be- sluit behoorende teekening en met bepaling, dat f5 per M2 zal worden betaald van de oppervlakte, die door de gemeente meer zal worden afgestaan dan door de ruiling wordt verkregen.

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 22