113 27 OCTOBER 1927 Aanvaarding van grond aan de Westzijde van den Glipperweg. Aan den Raad. Door de Directie van de N.V. Exploitatie Maat- schappii van Onroerende Ooederen v/h Gebr. J. en H. van der Pol te Heemstede is vergunning gevraagd voor den bouw van een aantal huizen aan de West- zijde van den Glipperweg nabij de Glipperbrug, waar- voor de minimum afstand van den voorgevel tot den weg overeenkomstig de bepalingen der Bouw- en Woningverordening was aangegeven op 4 Meter. Deze afstand geldt voor den bouw aan dit gedeelte van den Glipperweg. In verband met de voorgenomen v/ijzigingen van het Uitbreidingsplan in deze omgeving, die Uwe Vergadering reeds eerder werden aangeboden, kwam het ons wenschelijk voor met de Directie dezer Maat- schappij besprekingen te houden over het afstaan van een strook grond onmiddellijk grenzende aan de Westzijde van dezen weg. Bij die besprekingen is ons gebleken, dat een strook ter oppervlakte van ongeveer 200 M2, als berm reeds gevoegd bij den Glipperweg en vroeger het afzonderlijke kadastrale no. 2037 în in Sectie C uitmakende, is samengevoegd met het westelijk daarvan gelegen terrein in een kadastraal nummer Sectie C no. 2188 Genoemde Maatschappij is bereid dit reeds vroeger als berm aangewezen ge- deelte van haar terrein om niet aan de gemeente over te dragen alsmede een strook ter oppervlakte van plm. 380 M2 gelegen aan de Zuidzijde van haar terrein bestemd voor aanleg van den geprojecteerden weg no. 99. Dat de gemeente de beschikking verknjgt over laatstgenoemde strook is van algemeen belang, aangezien deze den toegang vormt tot de achtergele- gen terreinen. Voorts is de Naamlooze Vennootschap bereid aan de gemeente een strook ter breedte van 6 Meter, aansluitende aan genoemden berm over de geheele lengte van het terrein aan den Glipperweg, in koop af te staan ter verbreeding van dien weg voor een afgerond bedrag van f 2400.overeenko- mende met een som van f 4.50 per M2.

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 25