113 Aanvaarding van grond aan de Westzijde van den Glipperweg. 27 OCTOBER 1927 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT I Burgemeester en Wethouders te machtigen a van de N.V. Exploitatie Maatschappij van On- roerende Goederen v/h Gebr. J. en H. van der Pol pevestigd te Heemstede om niet te aanvaarden voor weo-aanleg den eigendom van de strooken grond ge- legen aan de Westzijde van den Ghpperweg deel uitmakende van het kadastrale perceel Sectie C no. 2188 ter grootte van ongeveer 580 M2, zooals op de hierbii behoorende teekening is aangegeven en zooals nader is omschreven in de daarvan opgemaakte voor- loooige akte b van de N.V. Exploitatie Maatschappij van On- roerende Goederen v/h Gebr. J. en H. van der Pol aevestigd te Heemstede, voor de gemeente te koopen voor de som van ongeveer f 4.50 per M2 een strook grond aan de Westzijde van den Ghpperweg deel uitmakende van het kadastrale perceel Sectie C no. 2188 ter grootte van ongeveer 536 M2 en wel voor een 'rond bedrag van f 2400.-, zooals op de hierbij behoorende teekening is aangegeven en zooals nader is omschreven in de bovengenoemde daarvan opge- maakte voorloopige akte c om in de kadastrale aanduiding van deze at te stane strooken grond en van het gekochte, alsmede in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze aanvaarding en koop zal geschieden, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te bren- gen als zij noodig zullen oordeelen of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht. II Burgemeester en Wethouders het noodige cre- diet'te verleenen om den Glipperweg te verbreeden als op de bij dit besluit behoorende kaart îs aange- geven. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 27 October 1927. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 27