115 Ontheffing van de voorschrif- ten van art. 15ter der Bouw- en Woningverordening. 27 OCTOBER 1927 Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat de hee- ren I. M. C. Doorman te Amsterdam en G. Eijsker te Haarlem hebben verzocht op een terrein aan de westzijde van den Heerenweg Zuidelijk van de viila Bloemenhoven", te mogen bouwen 3 woonhuizen, zooals op eene bijgevoegde teekening is aangegeven. Voigens den staat behoorende bij artikel löter der Bouw- en Woningverordening moet bij bebouwing van dat terrein de afstand van den zijgevel tot de zijwaartsche erfafscheiding ten minste 5 M. bedragen. Bij den voorgenomen bouw zal die afstand bedra- gen voor a!le perceelen, van den Zuidgevel tot de erfafscheiding 4 M. en van den Noordgevel tot de erfafscheiding 4.-50 M. De afstanden tot de erfafscheiding zouden op de vereischte afmetingen kunnen worden gebracht, indien de woningen smaller werden gemaakt en eveneens indien op bedoeld terrein werden gesticht twee blok- ken van dubbele woonhuizen. Door gevolg te geven aan het verzoek van de heeren Doorman en Eijsker, zal worden bereikt, dat op bedoeld terrein drie flinke woningen worden ge- bouwd, tegen welken bouw cok uit aesthetisch oog- punt volgens advies van den welstandsadviseur geene bezwaren bestaan. Op grond van het bovenstaande meenen wij dat aanleiding bestaat de gewenschte ontheffing te ver- leenen en stellen U voor bijgevoegd ontwerp-besluit vast te stellen. Heemstede, 20 October 1927. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS, L. S.

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 31