117 Verkoop grond van terrein „Valkenburg". 27 OCTOBER 1927 Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen lo dat de heeren J. M. C. Doorman, bouwkundige te Amsterdam en O. Eysker, bouwkundige te Haar- lem wenschen te koopen, voor zich of hun nader te noemen meester, een perceel bouwterrein groot on- geveer 284 M2, gelegen aan de Oostzijde van het Valkenburgerplein 2o. dat de heer G. Eysker, bouwkundige te Haa - lem, wenscht te koopen, voor zich of zijn nader te noemen meester, een perceel bouwterrein groot on- geveer 188 M2, gelegen aan de Oostzijde van het Valkenburgerplein, onmiddellijk ten Zuiden van het onder sub lo genoemde terrein 3o. dat Mevrouw A. Doorman geb. Beuks, Amsterdam, wenscht te koopen, voor zich of haar nader 'te noemen meester, een perceel bouwterrein, groot ongeveer 349 M2., gelegen aan de Oostzijde van het Valkenburgerplein en de Valkenburgerlaani 4o. dat Mevrouw H. Beuks geb. Keyzer, te Am- sterdam, wenscht te koopen, voor zich of haar nader te noemen meester, een perceel bouwterrem, groo ongeveer 545 M2, gelegen aan de Oostzijde der Val- kenburgerlaan De genoemde dames en heeren hebben zich bereid verklaard te betalen een koopprijs van f 10.75 perM_. De Commissie voor het Grondbedrijf kan zicli met dezen prijs vereenigen en daar ook ons College daar- mede accoord kan gaan, hebben wij met meerge- noemde dames en heeren voorloopige koopakten at- gesloten, welke voor U ten Raadhuize ter inzage llgISndien ook Uwe Vergadering deze verkoopen kan goedkeuren, verzoeken wij U bijgevoegd ontwerp- besluit vast te stellen. Heemstede, 12 October 1927. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 37