118 Tijdelijke voorziening in schoolruimte Bosch en Hovenschool. 27 OCTOBER 1927 Aan den Raad. Uit een door het Bestuur der Vereeniging „Bijzon- dere Protestantsche School" te Heemstede tot Uwen Raad gericht adres biijkt, dat ten opzichte van de huisvesting der leerlingen van de Bosch en Hoven- school aan de Adriaan Pauwlaan een toestand bestaat, die niet bestendigd kari worden en dat aldaar de schoolruimte voor de lagere school te klein is. De zesde klasse van deze school is sinds geruimen tijd ondergebracht in het gymnastieklokaal, omdat de ge- wone klasselokalen zoodanig bezet waren, dat combi- natie daarmede niet mogelijk was. Deze maatregel werd door den Inspecteur van het Lager Onderwijs tijdelijk goedgevonden, doch kan nu niet langer worden toegestaan. Het schoolbestuur zal daarom een ver- zoek aan U doen om in het gebrek aan plaatsruimte duurzaam te voorzien. Hangende die in te dienen aanvrage is het echter noodzakelijk een tijdelijke voor- ziening te treffen. Het Bestuur zou daarvoor, voorloo- pig voor één jaar, het Vereenigingsgebouw aan de Koediefslaan willen huren voor f 500.per jaar. Het is de bedoeling hierin tafels te plaatsen, terwijl het verder noodig zal zijn bij het gebouw een urinoir aan te brengen. Nadat een en ander gereed is geko- men kan genoemde 6e klasse dan in dit gebouw worden ondergebracht. Wij kunnen ons met die oplossing heel goed ver- eenigen en stellen U daarom voor, de benoodigde gelden beschikbaar te stellen voor het huren van be- doeld gebouw en voor de tijdelijke inrichting daarvan. Heemstede, 20 October 1927. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS, L. S.

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 39