119 Onderwijzend Personeel Bronsteeschool. 27 OCTOBER 1927 Aan den Raad. Wii hebben de eer U mede te deelen dat nog be- hoort te worden voorzien in twee vacatures jn het onderwiizend personeel aan de Openbare Lagere School aan den Bronsteeweg en wel éen voor onder- wijzer en één voor onderwijzeres. Deze plaatsen zijn thans bezet door tijdelijke leerkrachten, doch deze behooren door wachtgelders te worden vervangen, omdat anders voor die leerkrachten geen Rijksvergoe- ding zal worden verleend. Na ingewonnen advies van den heer J. de Jonb, Hoofd der School en na gepleegd overleg met den Inspecteur van het Lager Onderwijs m de lnspectie Haarlem, waarvan de brieven voor U ter mzage lig- gen, hebben wij de eer U de vogende voordrachten aan te bieden. Voordracht voor de benoeming van een onderwijzeres: 1. Mej. A. M. C. Smeets, onderwijzeres op wacht- geld te Nijmegen, tijdelijk te 's Gravenhage. 2. Mej. A. A. de Vries, tijdelijk onderwijzeres Bron- steeschool, wonende te Haarlem. 3 Mej. M. Boudewijn, tijdelijk onderwijzeres open- bare Lagere School aan den Voorweg, wonende te Bennebroek. Voordracht voor de benoeming van een onderwijzer: 1. S. van Weele, onderwijzer op wachtgeld te Ouddorp, tijdelijk te Exloo. D 2. J. M. Overmeer, tijdelijk onderwijzer Bronstee- school, wonende te Haarlem. 3. H. J. Blauw, onderwijzer te Hoofddorp. Wanneer in deze beide plaatsen is voorzien, zijn aan deze school, behalve het Hoofd, vier vaste leer- krachten verbonden, waarvoor ook Rijksvergoeding zal worden verleend. Met het oog op het aantal leer- üngen en de bezetting der verschillende klassen kan een vijfde leerkracht echter niet gemist worden. JVij verzoeken U daarom goed te vinden dat daarvoor een tijdelijk onderwijzer aan de school verbonden blijtt diens wedde komt dus niet voor Rijksvergoeding în aanmerking. Heemstede, 20 October 1927. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS, L. S. Behoort bij de notulen van den Raad der Gemeente Heemstede, van den 27 October 1927. De Secretaris, De Voorzitter, -

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 41