106 Aanleg weg en kade aan de Noordzijde van de Zandvaart nabij de Kerklaan. 27 OCTOBER 1927 Aan den Raad. Bij ons is ingekomen een verzoek dd. 19 SePtem" ber 1927 van de heeren Gebr. J. H. H. en I J. J. van den Putten, aannemers, wonende te Heemstede waarbij vergunning wordt verzocht tot het geheel doortrekken en aanleggen van den geProleeteerden weg no. 217 loopende vanaf de lepenlaan tot de ge- projecteerde kade langs de Zandvaart alsmedetot^het aanleggen van een gedeelte van die kade ter lengte van ongeveer 55 Meter. Door adressanten is tevens verzocht om de ver- breeding van de Zandvaart ten Noorden van de Kerklaan, op het bestaande uitbreidingsplan op 5 M. aangegeven, te willen terugbrengen op eene verbree- ding van 2 Meter. Wii hebben de eer Uwen Raad mede te deelen, dat er naar onze meening tegen de inwilhging van het verzoek tot straataanleg geen bezwaren bestaan, mits daaromtrent door de gemeente eene regelmg wordt getroffen als is omschreven în het hierbi] over- gelegde ontwerp-besluit, dat wij U ter vaststelling aanbieden. Voor geregeld toezicht op de uitvoenng van werk zal van gemeentewege worden zorg gedragen, waarvoor door adressanten de kosten moeten worden bctädld Verder adviseeren wij ook op het verzoek tot ver- smalling van de vaart eene gunstige beschikking te nemen, waarvoor U eene wijziging van he Uitbrei- dirigsplan wordt aangeboden. Deze vaart za1 dan eene breedte verkrijgen van 10 Meter, welke breei-,te ree bij Uw besluit van 24 Januari 1924, no. 9, voldoende geacht werd. Nog deeien wij U mede, dat alle op dit oriderwerP betrekking hebbende stukken voor U ten Raadhuize ter inzage zijn nedergelegd. Heemstede, 5 October 1927. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 5