106 Aanleg weg en kade aan de Noordzijde van de Zandvaart nabij de Kerklaan. 27 OCTOBER 1927 De Raad der Oemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT Goed te keuren den aanleg door de Gebr. J. H. H. en P. J. J. van den Putten, aannemers te Heemstede, (in dit besluit verder aangeduid met „adressanten") van den geprojecteerden weg no. 217 loopende van de lepenlaan af in Zuidelijke richting tot de geprojec- teerde kade no. 216 langs de Zandvaart, alsmede een gedeelte van die kade ter lengte van ongeveer 55 Me- ter op de aan hen in eigendom toebehoorende kada- strale perceelen Sectie A no. 257 en 256 en wel volgens de bij dit besluit behoorende teekening op eene breedte van 12 Meter met een rijstraat van respectievelijk 6 en 5 Meter met aan weerszijden een trottoir van 3 Meter behalve aan de Zuidzijde van de kade, waar een voetpad van 1 Meter met talud zal worden ge- maakt, een en ander onder de volgende voorwaarden: 1. de toegang naar de Iepenlaan zal tot aan de kruin der bestrating van het reeds bestaande gedeelte van den geprojecteerden weg no. 217 terzelfder breedte, onder hetzelfde profiel en van dezelfde materialen als de verder te maken straat moeten worden aangelegd, een en ander volgens aanwijzing en ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, wordende de op of in gemeentegrond aan te brengen materialen zonder eenige vergoeding eigendom der gemeente 2 de kruinshoogte der aan te leggen straten zal ten minste 0.55 M. boven N.A.P. moeten zijn en de toegang naar de lepenlaan zal goed moeten aansluiten aan de kruin der bestrating van de lepenlaan, de noodige ophooging zal moeten geschieden met mate- riaal ten genoegen van Burgemeester en Wethouders 3. de beharding van de rijwegen met inbegrip der goten zal geschieden door bestrating op hun kant in

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 7