106 N 27 OCTOBZR 1927 zuiver zand met vlamoven straatklinkers sorteering II of daarmede overeenkomende kwaiifeit. Het onderzoek der straatsteenen zal, indien Buree- meester en Wethouders dit onderzoek wenscheliik oordeelen, voor rekening van adressanten geschieden door een door Burgemeester en Wethouders aan te wijzen proefstation voor onderzoek van bouwmaterialen ,,'"ot,oirs moeten worden belegd met de 1e soort basaltine of quenastfegels. De banden voor de ver- hoogde voetpaden moeten zijn basaltine banden mo- del gemeente Heemstede. De afscheiding van het ver- ho°gde voetpad van den tuingrond zal moeten ge- schieden met een kantlaag van klinkers op hun einde met de breede vlakken fegen elkaar 4 aan de Zuidzijde van de ka'de zal langs het verharde voetpad van I Meter een grasfalud ter breedte van 3 Meter worden gemaakt ten genoegen van Bur- gemeester en Wethouders; 5. de rioleering zal bestaan uit een eivormig ce- mentrioo1 met eene inwendige capaciteit van 0.30 bii 0.45 Meter. Deze rioleering zal waterdicht moeten worden gelegd volgens de nader door Burgemeester en Wethouders te geven voorschriften en te hunnen genoegenzij zal aan het bestaande gemeenteriool in de lepenlaan moeten worden aangesloten en daaroo behoorhjk moeten uitloozen. De °P de teekening aangegeven verbindingsputten n00rK noieering zullen groot moeten z'jn inwendig b'i °-88 Meter e" diep 0.68 Meter en gemaakt moeten worden van klinkers in portland cemenfspecie met wanden zwaar een steen of 0.22 Meter bodem 0.18 Meter of dne platte lagen, zij zullen moeten afgedekt met eene gegofen ijzeren plaat lang 1.10 bij 0.76 Meter en dik 0.015 Meter. De negen in deze straten volgens aanwijzing te P'afken straatkolken met roosfers moefen zijn groot U.33 bij 0.33 Meter en moeten een uitloop hebben van o. la Meter zij moeten voorzien zijn van een stankaf- siuiter model Heemstede en per stuk wegen 140 K G zij moeten met kruikaarden buizen inwendig wijd 0. lo M. aan het hoofdriool worden aangesloten, alle verbmdingen zullen met portland-cementspecie moeten worden aangesmeerd en bewerkt. Voor afvoer van hemelwater aan de voorgevels der wonmgen zullen moeten worden gemaakt ten minste °m de vier womngen ontvangputjes van klinkers in portland-cementspecie groof inv/endig 0.22 bij 0.44 M. met stankafsluiters, welke putjes met kruikaarden bui- zen inwendig wijd 0.12 Meter zullen moefen worden aangesloten în de kruin van het hoofdriool, terwijl de

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 8