106 f - -V/>- 27 OCTOBER 1927 verbindingen met portland-cementspecie zullen moeten worden aangesmeerd en bewerkt 6. voordat met de ophooging zal worden aange- vangen moet het terrein voor de straten bestemd, zijn ontdaan ten genoegen van Burgemeester en Wethou- ders van wortels en andere hinderlijke zaken 7. aan beide zijden van de kade zal bij het einde der bestrating een schoeiïng met hek moeten worden aangebracht zooals is aangegeven op de bij dit besluit behoorende teekening 8. de verlichiing geschiedt, zoolang de straten niet 0. van den aanleg deZstralen zal dooradressanten minstens een week vooraf schriftelijk moeten kenms/^ worden gegeven aan Burgemeester en Wethouders en voor den daarin genoemden datum zal niet met de^^j^ werkzaamheden mogen worden begonnen 10. door de gemeente zullen voor rekening van adressanten boomen in de trottoirs worden geplant 11. alle bovengenoemde werken zullen moeten worden uitgevoerd ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, aan wie vooraf een monster der t verwerken straatklinkers, basaltine- of quenasftegels, basaltine banden en desverlangd ook van de riolen en verdere materialen ter keuring moeten worden gezon- den en die tevens in de gelegenheid moeten worden gesteld om alle materialen voor het gebruik op het werk te doen keuren. Afgekeurde materialen moeten direct vari het werk worden verwijderd. Bij den aanleg van de bestrating, rioleering, ophoo- ging enz. zal een opzichter van de gemeente worden aangesteld om toezicht te houden. Voor elke week of gedeelte van een week toezicht zal door adressanten een bedrag van f 50.aan de gemeente moeten wor- den beîaald 12. tot den aanleg der straten mag niet worden overgegaan, alvorens is overgelegd eene op zegel gestelde en door adressanten onderteekende verkla- r'pg a. dat zij deze voorwaarden kennen en dat zij zich daarnaar zullen gedragen b. dat adressanten zich verbinden om binnen eene maand, nadat de straten met beharding, rioleering en andere voorgeschreven werken volgens verklaring van het Hoofd van den Dienst van Openbare Werken geheel volgens de voorwaarden in goeden sfaat zijn opgeleverd en voltooid deze te zullen overdragen aan de gemeente kosteloos en om niet, welke overdracht niet alleen den ondergrond omvat maar ook de be-

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 9