140 2e Wijziging verordening verdeeling werkznnrnheden Burgerlijken Stand. 22 DECEMBER 1927 De Raad der Oemeente Heemstede Overwegende, dat het tengevolge van het aan den heer A. A. Swolfs, met ingang van 1 Januan 19-8 verieend eervol ontslag als Ambtenaar van den Bur- gerliiken Stand en de benoeming in diens plaats van den heer J. C. Snel, noodzakelijk is dat wordt ov^r" gegaan tot wijziging van de Verordenmg van 4 De- cember 1924, no. 115, laatstelijk gewijzigd 23 Jum 1927 no 77. regelende de verdeeling der werkzaam- hede'n tusschen de verschillende Ambtenaren van den Burgerlijken Stand in de gemeente Heemstede Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders, waaruit blijkt, dat de verschillende Ambte- naren van den Burgerlijken Stand zijn gehoord BESLUIT: de Verordening regelende de verdeeling der werk- zaamheden tusschen de verschillende Ambtenaren van den Burgerlijken Stand in de gemeente Heemstede, te wijzigen in dien zin, dat de artikelen I en 2 worden gelezen als volgt Artikel 1. Ten overstaan van een van de Ambtenaren van den Burgerlijken Stand Jhr. J P. W. van Doorn ot N. Vos, zullen de huwelijken worden voltrokken. Artikel 2. De overige akten betreffende den Burgerlijken Stand zullen worden verleden voor den Ambtenaar van den Burgerlijken Stand A. van Wingerde, b.jgestaan en eventueel vervangen door de Ambtenaren van den Burgerlijken Stand E. J. C. Hermans en j. C. Snel. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 22 December 1927. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 15