148 Bouw op voor weg bestemden grond. 22 DECEMBER 1927 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een verzoek van H. J. Reinierse, dd. 14 December 1927 Gelet op het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders, dd. 14 December 1927 BESLUIT Burgemeester en Wethouders dezer gemeente te machtigen vergunning te verleenen aan adressant tot uitbreiding van de bleekerij aan den Bleekersvaartweg no. 4, op dat gedeelte van het aan hem toebehoorende perceel Sectie A no. 2114, waardoor eene ruimte zal worden ingenomen van den bij het Uitbreidingsplan ontworpen weg no. 393, waarop niet gebouwd mag worden, mits tevoren door hen met adressant bij notarieele akte eene overeenkomst is aangegaan, waarin de volgende voorwaarden zijn opgenomen lo. dat zoodra door den Raad der gemeente Heem- stede het besiuit is genomen, om tot den aanleg van weg 393 over te gaan zooals op het Uitbreidingsplan is aangegeven, adressant verplicht zal zijn de door of namens hem op gemeld perceel krachtens bedoelde vergunning tot stand gebrachte uitbreiding op zijn kosten weg te ruimen voor zoover dit gebouw beslaat de ruimte op weg no. 393 waarop niet gebouwd mag worden en zulks bmnen zes maanden na daartoe gedane aanzegging door of vanwege het Gemeente- bcstuur van heemstede 2o. dat wanneer gemeld kadastraal perceel Sectie A no. 2114 te eeniger tijd niet meer in eigendom rnocht toebehooren aan den heer H. J. Reinierse, iedere nieuwe eigenaar verplicht zal zijn opnieuw vergunning te vragen aan het Gemeentebestuur van Heemstede tot het behouden van de ingevolge bedoelde vergun- ning bestaande of het bouwen van nieuwe opstallen op den voor weg no. 393 bestemden grond van ge- meld perceel Sectie A no. 2114; 3. dat bij vervreemding van het geheele perceel Sectie A no. 2114 of een gedeelte daarvan de eige- naar verplicht zal zijn alle bedingen in de krachtens dit besluit aangegane overeenkomst bepaald, aan den nieuwen verkrijger op te leggen onder verplichting, aan dezen om dezelfde bedingen met zijne opvolgers te maken, alles op verbeurte van een boete van f 1000 ten behoeve van de gemeente Heemstede; 4. dat de kosten der overeenkomst door adressant worden gedragen eu betaald. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 22 December 1927. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 40