Beschikbaarstelling gelden voor terrein en afscheiding St. Augustinusschool. 23 FEBRUARI1928 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien de aanvrage, ontvangen dd. 26 Januari1928, van het R. K. Kerkbestuur van den H. Bavo, te Heem- stede, tevens bestuur der Bijzondere Lagere School aan de Molenwerfslaan, waarin wordt verzocht om beschikbaarstelling van de benoodigde gelden voor het betegelen van de speelplaats en een gedeelte van het voorterrein van genoemde school, aismede voor het veranderen der afscheiding langs de Molenwerfs- 1b3n Overwegende, dat de aanvrage aan de wettelijke vereischten voldoet Overwegende, dat betegeling der speelplaats achter de school gevraagd wordt teneinde het terrem te kunnen benutten voor onderwijs in lichamehjke oete- ningen w.o. bal- en openluchtspelen waarvoor het terrein dat nu met grint is bedekt, minder geschikt is, terwijl aan de voorzijde het terrein ook gedeeltelijk met grint bedekt is, waarvan vervanging door tegels om verschillende redenen wenschelijk moet worden Overwegende, dat wat de verandering van de af- scheiding betreft, de bedoeling is daarin een tweede gasbuis aan te brengen, teneinde tegen te gaan dat de aankomende jeugd het hek gebruikt als rekstok waaraan men nu gaat hangen en omheen gaat shnge- ren* Overwegende, dat inwiiliging van beide aanvragen wenschehjk moet worden geacht Gelet op de bepalingen der Lager Onderwijswet en op de uitvoeringsvoorschriften daarvan BESLUIT: de aanvrage in te willigen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 23 Februari 1928. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 21