19 23 FEBRUARI1928 Onderhandsehe verhuur van grond aan de Westzijde van de Vrijheidsdreef. Aan den Raad. Onder dagteekening van 1 December 1913 werd door deze gemeente met de firma C. O. van Tubergen bloemiste en zaadhandelaarster, gevest.gd te Haar em een huurovereenkomst aangegaan betreffende een.g perceelen grond, gelegen aan de Westzijde van de Vriiheidsdreef, bestemd voor bloembol enland. In verband met de omstandigheid, dat een gedeelte van dit terrein, tengevolge van de .voo]genonien T"' breeding van de vaart vanaf de Vr.jhe.dsdreef tot den Heerenweg, niet langer verhuurd kon worden, hadden besprekingen plaats met de firma Van Tubergen voor- noemd. Het resultaat hiervan was, dat deze firma de wenschelijkheid te kennen gaf om de huur van het geheele terrein op 1 Januari 1928 te doen beeindigen, aangezien zij intusschen elders een voor haar cultuur geschikt terrein had aangekocht. De huurovereenkomst met de firma Van rubergen is mitsdien met ingang van 1 Januari j.l. geëind.gd Onder onze goedkeuring werd dit terrein gedurende de laatste jaren door de firma Van Tubergen onder- verhuurd aan verschiliende ingezetenen dezer gemeente, doch geheel onder verantwoordelijkheid van genoemde Uit een oogpunt van billijkheid komt het ons even- wel wenschelijk voor, deze onderhuurders nog een paar jaar in de gelegenheid te stellen dil land te bl.j- ven gebruiken in verband met de kosten, d.e zij aan deze terreinen hebben besteed, door spitten en be- mesten. Een deskundig lid van Uwen Raad diende ons Col'ege desgevraagd terzake van advies. Op een voor U ten Raadhuize ter inzage hggende kaart zijn de verschillende te verhuren terre.nen nader Het ligt in ons voornemen, om het meest Westelijk gelegen terrein slechts nog gedurende de a.s. zomer- maanden te verhuren en dit verder voor villaterrein te bestemmen.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 23