29 22 MAART 1928 Beschikbaarstelling gelden uitbreiding Bosch en Hovenschool. Aan den Raad. Uit ons voorstel, behoorend bij het raadsbesluit van 27 Oktober 1927, no. 118, is U reeds gebleken, dat er ten onzichte van de huisvesting van de leerhngen der Bosch en Hovenschool aan de Adriaan Pauwlaan maatregelen moesten worden getroffen In afwachting van de door het Bestuur der Vereeniging Bijzondere Protestantsche School te Heemstede m te dienen plan- nen om in het gebrek aan plaatsruimte duurzaam te voorzien, is bij gemeld raadsbesluit goedgevonden dat bii wijze van noodmaatregel, voorloopig voor een jaar het Vereenigingsgebouw aan de Koediefslaan zou worden gehuurd en als leslokaal ingericht. Qemeld Bestuur heeft thans aan U ingezonden eene aanvrage om beschikbaarstelling van gelden voor de uitbreiding van gemelde school met twee eslo^len elk voor 48 leerlingen Deze zullen op het midden gedeelte der school worden gebouwd. Het îs de oe- doeling deze te bestemmen voor de lagere school. Een thans bij deze school ingebruik zijnd lokaal za tengevolge van de verbouwing kleir.er moeten worden en voor niet meer dan 36 leerlingen plaatsruimte bieden. Dit lokaal wenscht het Bestuur te benutten als lokaal voor natuurkunde en teekenen voor de school voor Uitgebreid Lager Onderwi]s. De Lagere School heeft dan de beschikking over 7 leslokalen, elk voor 48 leerlingen. De door het Bestuur voorgestelde oplossing komt ons geschikt voor, terwijl de aanvrage voldoet aan de door de wet gestelde vereischten, zoodat wij U voorstellen de aanvrage in te willigen. De betrekkelijke stukken liggen voor U ten Kaaa- huize ter inzage. Heemstede, 7 Maart 1928. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 19