33 Bouwen op voor weg bestemden grond. 22 MAART 1928 De Raad der Oemeente Heemstede; Gezien het onder dagteekening van 13 Maart 1Q28 door de N.V Anjerkweekerij ,,'t Clooster v/h E. Erens te Heemstede ingediend verzoek, waarbij vergunmng wordt verzocht tot het bouwen van een kweekkas op het aan deze Naamlooze Vennootschap toebehoorende perceel grond, kadastraa! bekend gemeente Heenrstede, Sectie A no. 2013, waardoor zou worden ingenomen een ruimte, waarop blijkens het Uitbreidingsplan, vas - gesteld bij raadsbesluit van 28 Augustus 1912 goed- gekeurd door Gedeputeerde Staten van Noordholland bij hun besluit van 20 Februari 1913, met mag wor- den gebouwd Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Burgemeester en Wethouders dezer gemeente te machtigen vergunning te verleenen aan adressante to.t het bouwen van een kweekkas op dat gedeelte van het aan vorenbedoelde vennootschap toebehoorende perceel Sectie A no. 2013, waardoor een ruimte za! worden ingenomen, waarop volgens het Uitbreidings- plan een weg is geprojecteerd en mitsdien niet mag worden gebouwd, mits te voren door hen met adres- sante bij notarieele akte eene overeenkomst is aange- gaan met de volgende voorwaarden I. dat zoodra door den Raad der gemeente Heem- stede het besluit is genomen om over het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede Sectie A no. 2013 aan te leggen en voor het openbaar verkeer open' te stellen den op het plan van uitbreiding ge- projecteerden weg, adressante verplicht zal zijn de door of namens haar op gemeld perceel krachtens bedoelde vergunning gebouwde kweekkas, op hare kosten weg te ruimen, voor zoover die kas beslaat de ruimte langs bedoelden weg, waarop niet gebouwd

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 25